26.01.2024

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się spotkanie naszych Babć i Dziadków ze swoimi Wnuczkami i Wnukami z okazji ich święta. Dzieci przepięknie przygotowane przez Panie Ewę, Sylwię i Magdę i Pana Pawła przedstawiły część artystyczną zakończona przez dzieci wręczeniem samodzielnie wykonanych upominków i zaśpiewaniem gromkiego 100 lat. Następnie wszyscy udali się na wspólny poczęstunek.

26.01.2024

W imieniu wszystkich dzieci z Onkologii Szpitala Jurasz dziękuję za okazane serce i wsparcie podczas świątecznej akcji na rzecz dzieci chorych zmagających się z nowotworami.

„Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”

Dzięki wam ta walka jest o wiele łatwiejsza

• Zabawa ze śniegiem

26.01.2024

Klasy I-III w czwartek 18 stycznia wyruszyły wraz z Panią Agnieszką pobawić się z zimą. Było po prostu wpaniale.

Ślizgawka

Równo, równo, jak po stole, Na saneczkach w dal...

Choć wyskoczy guz na czole,

Nie będzie mi żal!

Guza nabić - strach nieduży,

Nie stanie, się nic;

A gdy chłopiec tchórzy,

Powiedzą, że fryc!

Jak powiedzą, tak powiedzą,

Pójdzie nazwa w świat;

Niech za piecem tchórze siedzą,

A ja jestem chwat!

• Wizyta duszpasterska

26.01.2024

W dniu 12 stycznia do naszej szkoły przybył ks. Grzegorz Kielas z wizytą duszpasterską. Zaśpiewaliśmy wspólnie kolędy, ksiądz poświęcił wszystkich, życząc nam zdrowia, miłości oraz owocnych wyników naszej pracy, zarówno uczniów jak i wszystkich pracowników szkoły.

• Rodzinny Orszak Trzech Króli

06.01.2024

Po raz drugi Szkoła wspólnie z Rodzicami zorganizowała Rodzinny Orszak Trzech Króli w Osiecznej. Przy akompaniamencie kolęd dla dzieci bardzo licznie całe rodziny wyruszyły z placu przed budynkiem szkoły do parafialnego Kościoła za Gwiazdą Betlejemską, Trzema Królami, wszyscy w królewskich koranach i ze sztandarami oddać pokłon naszemu Panu w dniu Jego objawienia całemu światu.